قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی آستان مارکت

کاربران گرامی فروشگاه اینترنتی آستان مارکت، لطفا موارد زیر را جهت استفاده صحیح از سایت مطالعه بفرمایید.

ورود به فروشگاه اینترنتی آستان مارکت، استفاده از آن و ثبت خرید، به معنای پذیرفتن قوانین و مقررات سایت می باشد. ممکن است این قوانین و مقررات، بنا به لزوم تغییر کرده و بخش قوانین و مقررات وب سایت فروشگاه اینترنتی آستان مارکت به روز رسانی گردد. استفاده مستمر شما از وب سایت، به معنی آگاهی و پذیرفتن قوانین به روز رسانی شده می باشد. همچنین قوانین و مقررات درج شده در این صفحه، جایگزینی برای تمام توافق های قبلی می باشد.

قوانین عمومی

تمام اصول و فرآیند های فروشگاه اینترنتی آستان مارکت، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین می باشد.

تعریف کاربر/مشتری

کاربر/مشتری، فردیست که از سایت و خدمات فروشگاه اینترنتی آستان مارکت استفاده می کند. هر مشتری دارای حساب کاربری است که با ورود به آن، اقدام به ثبت خرید و استفاده از سایر خدمات میکند.

قوانین ارتباطات الکترونیکی

خرید از وب سایت، استفاده از خدمات آن و ارسال ایمیل به آدرس اعلام شده در وب سایت، همه به صورت الکترونیکی انجام می شود. با انجام این رویه ها، فروشگاه اینترنتی آستان مارکت از روش های الکترونیکی مانند ارسال پیام کوتاه، برای پاسخ به درخواست های شما استفاده می کند.

شماره تلفن یا ایمیل هایی که در پروفایل مشتری ثبت شود، تنها راه های ارتباطات رسمی فروشگاه اینترنتی آستان مارکت با مشتری می باشد. و ممکن است از آن ها برای اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه استفاده کند. در صورتی که کاربران شماره ارسال پیامک فروشگاه اینترنتی آستان مارکت را مسدود نمایند، پذیرفته اند که در جریان آگهی ها و اطلاع رسانی ها قرار نخواهند گرفت و حق شکایت نخواهند داشت.

قوانین حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی آستان مارکت تمام توان خود را برای رعایت حریم شخصی مشتریان و کاربران به کار می گیرد و تکنولوژی های همراستا با این هدف را گسترش می دهد. مشتریان نیز مسئول حفظ اطلاعات حساب کاربری خود از قبیل نام کاربری و رمز عبور هستند و مسئولیت هرگونه عملیات انجام شده با یک حساب کاربری، بر عهده ی صاحب حساب کاربری می باشد. مسئولیت مشتریانِ غیر از کاربر نیز، که با استفاده از حساب کاربری وی از خدمات فروشگاه اینترنتی آستان مارکت استفاده می‌نمایند، کاملا متوجه خود کاربر مشتری می‌باشد.

تنها راه ارتباطی فروشگاه اینترنتی آستان مارکت، راه های ثبت شده در وب سایت این فروشگاه و شماره ارسال پیامک اعلام شده می باشد. چنانچه فردی سعی در ارتباط با کاربران با استفاده از نام آستان مارکت داشته باشد، غیر قانونی بوده و تحت تعقیب قانونی قرار خواهد گرفت. همچنین از کاربران درخواست می شود چنانچه مورد تخلفی را مشاهده کردند به راه های ارتباطی اعلام شده در صفحه تماس با ما، اطلاع دهند.

تا زمانی که شماره فاکتور برای محصول صادر و نمایش داده نشود، سفارش، قطعی نخواهد شد.

خسارت ناشی از حمل و نقل

چنانچه محصولی که به دست مشتری رسید، در اثر حمل و نقل دچار آسیب شده بود، مشتری باید بلافاصله پس از دریافت محصول و قبل از دریافت فاکتور به واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی آستان مارکت اطلاع دهد. اگر این نقص از سمت واحد پشتیبانی تایید شد، در صورت موجود بودن محصول، دوباره برای مشتری ارسال خواهد شد. که این ارسال ممکن است به روز کاری بعد موکول شود.

 

محتوا

فروشگاه اینترنتی آستان مارکت تمام تلاش خود را برای صحت مطالب مندرج در سایت این فروشگاه انجام می دهد. این مطالب می تواند شامل نام محصول، جزئیات محصول، قیمت محصول و ... باشد که این موارد از شرکت های تامین کننده محصولات دریافت می شود. فروشگاه اینترنتی آستان مارکت تضمین نمی کند که تمام مطالب عاری از خطا باشد. اگر به خطایی برخوردید به پشتیبانی فروشگاه اینترنتی آستان مارکت اطلاع دهید و در صورتی که محصول تحویل گرفته شده با خرید شما تفاوت دارد، آن را در کمتر از 24 ساعت واحد خدمات مشتریان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم به‌شما ارائه شود.

قیمت گذاری

قیمت محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی آستان مارکت، از طرف تامین کنندگان آن محصول تعیین شده است. ممکن است در بعضی موارد قبل از سفارش، قیمت محصول توسط تامین کننده تغییر کند. همچنین در اثر مالیات بر ارزش افزوده یا هزینه ی ارسال، ممکن است قیمت محصول در مرحله نهایی خرید افزایش پیدا کند که در مرحله آخر بازبینی فاکتور برای مشتری قابل مشاهده و تایید است.

نوع کالا /خدمات و مجوز

تمامی کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی آستان مارکت فروخته می شوند، از مواد های مصرفی اشپزخانه و منزل میباشد وتمامی مجوزهای اخذ شده از قبیل مجوز دامپزشکی کشور و ... را دارا میباشد. مثلا پروتئین های بسته بندی شده دارای استانداردهای لازم مثل گوشت قرمز، گوساله و گوسفند،گوشت طیور مانند مرغ و کبک و بلدرچین، آبزیان مثل انواع ماهی ومیگو، مواد لبنی مانندشیر و ماست وپنیر می باشد.

موارد فنی

کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت به دست آوردن کدهای وب سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی آستان مارکت، شامل دیکامپایل ، مهندسی معکوس یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

کاربران مجاز نیستند نسخۀ دیگری از خدمات فروشگاه اینترنتی آستان مارکت را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در وب سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی آستان مارکت یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

کاربران مجاز نیستند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری ، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند.

کاربران مجاز نیستند هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی به هیچ بخش از سامانۀ فروشگاه اینترنتی آستان مارکت انجام دهند.

 

شرایط ویژه و فورس ماژور

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه موارد فورس ماژور، فروشگاه اینترنتی آستان مارکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد. فروشگاه اینترنتی آستان مارکت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

Information regarding online dispute resolution pursuant to Art. 14 Para. 1 of the ODR (Online Dispute Resolution Regulation):

The European Commission gives consumers the opportunity to resolve online disputes pursuant to Art. 14 Para. 1 of the ODR on one of their platforms. The platform (http://ec.europa.eu/consumers/odr) serves as a site where consumers can try to reach out-of-court settlements of disputes arising from online purchases and contracts for services.